U bent hier:

De verenigingskalender

Jaarvergadering Noordbikers
Start2Bike
Hollen door de Bollen (parcours in gebruik)
160 Oud Verlaat (08:00)
63a Wilnes (08:00)
Avanti Duin en Bollentocht
Pasavond clubkleding toervereniging (19:30 uur)
Donderdagavond competitie
85a Zoetermeertoer (08:00)
63b Vrouwentroost (08:00)
ALV VB
47 Hollands Midden (08:00)
36b Noordzeekanaal (08:00)
Tijdritcompetitie
MTB Basisinstructeur niveau 2 NTFU
67 Kromme Mijdrecht (08:00)
27 Benthuizen (08:00)
Gezamenlijk overleg
Clubkampioenschap RTV De Bollenstreek
ZoMoCo
146 Santpoort (08:00)
45b Papeveer (08:00)
161 Rotte (08:00)
64 Zoetermeerseplas (08:00)
Veteranen 50+ wedstrijden
MTB Basisinstructeur niveau 2 NTFU
7a Duinentocht (07:30)
7b Duinentocht (07:30)
7c Duinentocht (08:30)
Overleg Toerbestuur
Donderdagavond competitie
Jeugdronde van Lisse
66 Rotterdam Airport (08:00)
37 Polders en Duinen (08:00)
Donderdagavond competitie
Baan in gebruik door Lyceum Sassenheim van 13:00 tot 17:00
MTB cup ZH
131 Schieland (08:00)
34 Ruine v Brederode (08:00)
Vergadering VB
Tijdritcompetitie
Donderdagavond competitie
139 Hellingen van het Westen (08:00)
124 Zwanenburg (08:00)
Tour de Lisse
Open Kampioenschap van De Bollenstreek - start om 20:00 uur
Luba Ladies Classic Noordwijk
MTB Basisinstructeur niveau 2 NTFU
77 Amstellandtoer (08:00)
138b Bloemen en polderland (08:00)
Donderdagavond competitie
135 Haarzuilen (08:00)
86a Kouderkerk aan de Rijn (08:00)
Donderdagavond competitie
MTB Basisinstructeur niveau 2 NTFU
Mini Wegwedstrijden Jeugd
98 Mooi Zuid Holland (07:30)
95 Gaasperplas (07:30)
87 Rijnland toer (08:30)
Ready2Race clinic / open training
Donderdagavond competitie
163 Zaandam (08:00)
147a Haarlemmermeer Diagonaal (08:00)
Ready2Race wedstrijd
Donderdagavond competitie
Kantine bezet vanaf 12:00 uur tot 20:00 uur
39 De Amstel (08:00)
104b Schiphol Aalsmeer (08:00)
Donderdagavond competitie
ZoMoCo
64 Zoetermeerseplas (08:00)
17 de Kwakel (08:00)
Donderdagavond competitie
70 Vlietlandtoer (08:00)
128 Mooie Nel (08:00)
Donderdagavond competitie
162 Door Delft (08:00)
105a Linie en Spaarnwoude (08:00)
Donderdagavond competitie
41 Cor Ruigerok (07:30)
145 Rond Alphen (08:00)
Wielerbaan in gebruik door Noordbikers
Donderdagavond competitie
138a Bloemen en polderland (08:00)
141 Rond Schiphol (08:00)
Wedstrijd Noordbikers
Wielerbaan in gebruik door Noordbikers
Donderdagavond competitie
Omloop van de Bollenstreek
Toerrit Open Dag RTV 27 augustus
Ronde van Noordwijk
155 GP Utrecht (07:30)
76 Polders en Kuststreek (08:00)
Vergadering VB
Ready2Race clinic / open training
Ronde van Noordwijkerhout
BBQ voor toergroep Bemelman bike sport /Koelhuis v.d. Berg
Sportdag Spartaan
142 Groene Hart (08:00)
140 Spaarnwoude (08:00)
Ready2Race wedstrijd
Sleep over voor de jeugd van vrijdag tm zaterdag
Ronde van Voorhout
Ronde van Hillegom
63a Wilnes (08:00)
86b Nieuwveens jaagpad (08:00)
Ronde van Lisse
164 Delft rond (08:00)
146 Santpoort (08:00)
Kaartavond in wielercafé
Overleg toerbestuur (16:00 - 18:00 uur
151 Wil v Noort (08:00)
85b Leiderdorp (08:00)
Overleg toerbestuur Rabo support (16:00 - 18:00 uur)
37 Polders en Duinen (08:30)
100 Bossen en Parken (08:30)
Clubhuis in de avond gereserveerd voor SWABO
25a Nieuwkoopse plassen (08:30)
93 Bentveld- Zandvoort (08:30)
SwABo Cross
87 Rijnland toer (09:00)
28 Haagse Schouw (09:00)
Trainers vergadering Noordbikers in café
Triple R (09:00)
50% Triple R (09:00)
Over het Kopje
Overleg met wegkapiteins toervereniging (19:30 uur)
Evaluatie B&B team (19:30 22:00 uur)
Achter Haarlem om
SwABo Cross
Gezamenlijk overleg
Evaluatie Warmerdam groep (19:30 uur)
RTV / Noordbikers in bestuurskamer
10 RTV Rond Cruquius (9:00)
Pasavond clubkleding toervereniging (19:30 uur)
Clubhuis gereserveerd (10:00 - 12:00 uur)
Gooise meren
Wassenaarse slag
Algemene Leden Vergadering Toervereniging najaar 2023
Evaluatie team Uw Hovenier (18:30 22:00 uur)
SwABo Cross
Wetering
Overleg BC 2024 (19:30 uur)
Bestuurskamer: Noordbikers vanaf 19:00 uur
Rond de Sleutelstad
Overleg BC 2024 (19:30 uur)
Vergadering VB
17:30 Noordbikers wielercafe pasavond
Open Kampioenschap Cross 2023
Meer en Duinrit
SwABo Cross
Oliebollenrace
BK va 18:00, Noordbikers
SwABo Cross
Rond Schalkwijk
Overleg BC 2024 (19:30 uur)
Overleg BC 2024 (11:00 uur)
Rond Zandvoort
BK va 18:00 Noordbikers
SwABo Cross
Leidsevaart toer
Overleg BC 2024 (19:30 uur)
Café: VVD met 20 personen vanaf 19:00 uur.
Zoetermeertour
BK vanaf 18:00 Noordbikers
Lisse- ? - Voorhout
Rond Kagerplassen
GP Koelhuis vd Berg GEANNULEERD
Wijde Aa
Bijeenkomst barmedewerkers (19:30) clubhuis
Overleg BC 2024 (19:30 uur)
Clubhuis gereserveerd (17:00)
GP Koelhuis vd Berg
Nieuwe fietspaden
ALV Toervereniging
BK va 18:00 Noordbikers jeugd
BK va 18:00 Noordbikers jeugd
BBQ Noordbikers RTV
BK va 18:00, Noordbikers
(09:00) 51 RTV 60 Z-H duinentocht
Rijn- en Bollenstreek competitie (Leiden)
Fiets & Geniet 25 km ritnummer 1 (10:00 uur)
(09:00) 104a RTV 75 Amstelveen Osdorp
Rijn- en Bollenstreek competitie (Alphen)
Café va 19:00 EHBO Noordbikers en RTV
Fiets & Geniet 25 km rit 14 (10:00 uur)
Cafe vanaf 18:00 Noordbikers ALV
Café gereserveerd 10:00 - 12:00 uur
(08:30) 76 RTV 80 Polders en kuststreek
(08:30) 26 RTV 35 Zandvoort
Rijn- en Bollenstreek competitie (Lisse)
BK 20:00 VB vergadering
Fiets & Geniet 33 km rit 48 (10:00 uur)
Clubhuis gereserveerd (12:00 - 22:00)
(08:30) 159 RTV 88 Oude Leede
(08:30) 8 RTV 40 Watertuinen tour
Fiets & Geniet 52 km rit (10:00 uur)
Café va 18:00 AED cursus
Café va 19:00 EHBO Noordbikers en RTV
(08:00) 15a RTV 77 Alphens Rietveld
(08:00) 22 RTV 40 Halve meren
Fiets & Geniet 36 km rit 21 (10:00 uur)
Overleg BC 2024 (19:30 uur)
(18:00) Cafe Moestuinvereniging
(08:00) 37 RTV 80 Polders en Duinen
(08:00) 38 RTV 40 Vijfhuizen
café 20:00 ALV VB
BK va 18:09 uur kledingcom. Noordbikers
Fiets & Geniet 43 km rit 35 (10:00 uur)
(09:00) Avanti 70
(08:00) Avanti 85 km
(07:30) Avanti 120
(08:00) 142 RTV 95 Groene hart
(08:00) 55 RTV 50 Om Haarlem
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Fiets & Geniet 37 km rit 20 (10:00 uur)
BK Noordbikers (19:30)
Training Schaatsclub Warmond
(09:00) BC 150 km
(09:00) BC 100 km
(09:00) BC 60 km
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Fiets & Geniet 45 km rit 30 (10:00 uur)
Café: VCP Ter Specke vanaf 19:30 uur
Training Schaatsclub Warmond
Fiets & Geniet 28 km Koningsdag (10:00 uur)
(08:00) 64 RTV 80 Zoetermeerseplas
(08:00) 128 RTV 55 Mooie Nel
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Fiets & Geniet 38 km rit 57 (10:00 uur)
Training Schaatsclub Warmond
(07:30) 133RTV 106 Montfort
(07:30) 171RTV85 Bollenstreek classic "petit"
(08:00) 171RTV85 Bollenstreek "petit"
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
(08:00) 131 RTV 85 Schieland
(08:00) 56 RTV 50 Westeinder
(08:00) 131RTV85 Schieland
(08:00) 56RTV50 Westeinder
Training Schaatsclub Warmond
(08:00) 27 RTV 75 Alphen Boskop Leiden
(08:00) 46a RTV 45 Kopje van Bloemendaal
(08:00) 27RTV 75 Alphen Boskoop Leiden
(08:00) 46aRTV 45 Kopje van Bloemendaal
BK 20:00 Gezamenlijk overleg
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(07:30) 72 RTV 121 IJburg
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(08:00) 70RTV90 Vlietlandtoer
(08:00) 23RTV68 Stompwijk
Café va 15:00 gereserveerd
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
Wielerbaan en café Jeugdtoernooi (10:00 tot 16:00 uur)
(07:30) 95RTV105 Gaasperplas
(07:30) 63aRTV 81 Wilnes
BK 20:00 VB vergadering
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(07:30) 113RTV130 Vlist Oudewater
(07:30) 45aRTV100 Amsterdam Rijnkanaal
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(08:00) 139RTV85 Hellingen van het Westen
(08:00) 11RTV55 Wijde Aa
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
Café gereserveerd 16.00-18.00
(07:30) 152RTV 90 Boskoop
(07:30) 39RTV78 De Amstel
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(07:30) 75 RTV145 Mooi NoordHolland
(07:30) 67RTV100 Kromme Mijdrecht
(07:30) 35bRTV70 Noordzeekanaal
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(07:30) 108RTV101 Goudenrak
(07:30) 53RTV60 Molens en Polders
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(08:00) 45aRTV 100 Amsterdam Rijnkanaal
(08:00) 134RTV65 Driemeren
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(07:30) 136RTV120 Naardermeer
(07:30) 47RTV85 Hollands Midden
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(08:00) 151RTV85 Wil van Noort
(08:00) 104bRTV55 Schiphol Aalsmeer
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(08:00) 159 RTV 88 Oud Leede
(08:00) 146 RTV 74 Santpoort
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(07:30) 69RTV135 de Loet
(07:30) 152RTV103 Boskoop
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(08:00) 77RTV90 Amstellandtoer
(08:00) 31RTV75 Leidschendam
Café va 14:00 familiedag van Schie
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(07:30) 67RTV104 Kromme Mijdrecht
(07:30) 145RTV83 Rond Alphen
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(07:30) 149RTV142 Maasland
(07:30) 76RTV80 Polders en Kuststreek
Baan: MTB cup ZH
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(07:30) 135RTV110 Haarzuilens
(07:30) 150RTV79 Badhoevedorp
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(08:00) 25aRTV72 Nieuwkoopse plassen
(08:00) 145RTV80 Rond Alphen
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
BK 20:00 VB vergadering
Training Schaatsclub Warmond
(08:00) 66RTV105 Rotterdam Airport
(08:00) 87 RTV 69 Rijnland
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
Training Schaatsclub Warmond
(08:00) 85aRTV85 Zoetermeertoer
(08:00) 85bRTV45 Leiderdorp
Training Noordwijkse IJsclub NIJC
(08:30) 43RTV90 Dijken en sloten
(08:30) 45bRTV45 Papenveer
(08:30) 138aRTV85 Bloemen en polderland
(08:30) 20RTV40 Schalkwijk
(08:00) 20RTV40
(09:00) 25aRTV75 Nieuwkoopse plassen
(09:00) 103RTV45 Kagerplassen
(09:00) 23RTV70 Stompwijk
(09:00) 93RTV40 Bentveld Zandvoort
BK 20:00 Gezamenlijk overleg
BK 20:00 VB vergadering

Sponsoren


alt